O NÁS

CO JE ROZMARNÉ LÉTO?
V době letních prázdnin již tradičně pořádá Hana Gazdová celodenní programy pro děti školního věku. Jsou určeny těm dětem, které musí trávit část prázdnin v Praze. Je to tedy služba pro pražské rodiny, která napomáhá řešit problém, co s dětmi, když rodiče musí chodit do práce.
Mnoho rodičů využívá těchto letních programů proto, aby jejich děti netrávily volný čas "na ulici", ale spolu s kamarády získávaly nové zážitky a podněty pro další třeba i poprázdninovou činnost (koníčky). Rozmarné léto jsou výlety za poznáním a dobrodružstvím do všech koutů ČR. Nejenže děti cestují a poznávají kulturní památky a přírodní zajímavosti, ale také vždy dostanou prostor pro hry, sport, koupání, vytvarnou činnost apod.

Programy Rozmarného léta probíhají pět dní v týdnu (pondělí - pátek). Každé ráno se děti scházejí v DDM Slezská 21, Praha 2, a po osmé hodině ranní společně s vedoucími vyrážejí na celodenní výlet. Každý den je jiný program a ani program celých turnusů se neopakuje.

Rozmarné léto vzniklo v roce 2002 a od té doby je pořádáno každé léto. Přes školní rok mohou děti navštěvovat akce Klubu Rozmarného léta.

Firmy a organizace, které nás podporují nebo podporovaly:

www.praha2.cz
www.borovice.cz
www.okbuspraha.cz
www.praha4.cz - od roku 2002 do roku 2007 Rozmarné léto každoročně podpořila MČ Praha 4 svými granty.
www.ceskakultura.cz

Od roku 2011 Rozmarné léto pořádá o.s. Hvozdík v obci Hvozdnice, okres Praha-západ.

nahoru


Optimalizováno do rozlišení 1600 x 1200 | © 2007 Rozmarné léto